Кутові дивани на замовлення

Серед запитів наших клієнтів саме кутові дивани на замовлення можна назвати найпопулярнішими. Виробництво кутових елементів інтер’єру залишається дуже затребуваним, оскільки такий предмет меблів можна встановити в будь-якій кімнаті, головне – щоб був вільний кут.

Проблема багатьох наших клієнтів – складності при пошуку виробника, який би запропонував виготовлення кутових диванів за індивідуальними розмірами. Напевно, вам неодноразово доводилося йти з меблевого салону без результатів, оскільки не підійшли дизайн або габарити.

Особливо актуальна ця проблема для замовників, яким потрібні кутові дивани за індивідуальними розмірами для нестандартного планування. У найскладнішій ситуації ви завжди можете звернутися до Майстер меблів – ми пропонуємо виготовлення кутових диванів на замовлення, з матеріалів, які ви оберете ви. Щоб створити точний проект, із замовником спілкується дизайнер, пропонує кілька варіантів оздоблення, різні типи конфігурації.

Приклади виготовлених на замовлення кутових диванів

Кутовий диван на нашому виробництві може бути створений в будь-якому дизайні, який гармонує з вашим інтер’єром. Чи потрібна вам класика чи хай-тек, оббивка з текстильного матеріалу, шкіри чи шкірозамінника, ви отримаєте точно те, що вам потрібно.

Основні переваги дивана в кутку

Виробництво кутових меблів виконується тільки з якісних матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Тому готові результати повністю відповідають вашим побажанням.

Перш ніж замовити відповідний виріб і перейти до його виготовлення, ви вибираєте його конфігурацію, особливості конструкції. Крім загальних габаритів, враховуються такі фактори:

 • Простий або висувний;
 • Ниші під сидіннями, висувні бічні ящики;
 • Наявність підлокітників;
 • Тип каркасу.

Крім цих ключових факторів, визначаємося з дизайном – строгий хай-тек або класичний, з дизайнерськими вишукуваннями. Більшість наших клієнтів вибирають виготовлення кутових диванів за розмірами, у строгому сучасному дизайні. Як правило, це вироби без підлокітників, що підвищує практичність меблів.

Особливу увагу зверніть на матеріал оббивки – якщо це текстиль, він має бути міцним та практичним. Це необхідність, якщо ви не хочете витрачатися на перетяжку через рік після того, як кутовий диван на замовлення в Києві буде встановлений у вашому будинку.

Щоб купити кутовий диван на замовлення і не помилитися з вибором, визначтеся – де буде встановлено виріб, у правому або лівому кутку. Втім, всі ці дрібниці та деталі дизайнер обов’язково обговорить із вами. Під час особистої зустрічі ви зможете переглянути зразки тканин для оббивки та зупинитися на оптимальному варіанті.

Кутові дивани на замовлення відрізняються і за типом наповнювача – найчастіше для цієї мети використовується пінополіуретан. Ми використовуємо наповнювачі високої якості, оскільки від цього залежить, наскільки довговічними будуть кутові дивани за індивідуальними розмірами.

Ціна продукції в компанії Майстер меблі залишається доступною багатьом покупцям. Звичайно, у нас ви можете вибрати елітні дивани. Але якщо вас цікавлять кутові дивани на замовлення недорого, ми завжди запропонуємо бюджетні варіанти оформлення.

Де найкраще поставити кутовий диван у вітальні?

Все залежить від площі та вільного простору. Якщо є багато вільного місця, елемент інтер’єру можна встановити по центру, можна встановити два кутові дивани спинками один до одного. У маленькій кімнаті цей предмет інтер’єру займе своє законне місце в кутку.

Який наповнювач краще для кутового варіанта – пружини чи пінополіуретан?

Однозначної відповіді немає, оскільки пружинний блок відрізняється підвищеною міцністю та довговічністю, гарантує ортопедичні властивості, при цьому відрізняється більш високою вартістю. Наповнювач із пінополіуретану високої якості також прослужить довго, але він позбавлений ортопедичного ефекту, зате коштує дешевше.

За скільки я можу розраховувати на отримання готового замовлення?

Прості кутові дивани створюються за два тижні, для складніших конструкцій потрібно три-чотири тижні.

Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти