Перетяжка диванів у Києві

Порвана, засалена і оббивка, що не піддається відновленню, стає справжнім головним болем для власників м’яких меблів. Багато хто навіть намагається провести перетяжку дивана своїми руками, у прагненні зробити це недорого. Але не завжди вдається дотримуватись норм технологічного процесу та виконати все правильно. Якщо ви не хочете витрачати свій час та нерви, краще замовити професійну заміну оббивки дивана в компанії «Майстер Меблі». Ми виконуємо перетяжку диванів з будь-яким типом оббивки: шкіряної, тканинної, зі шкірозамінника, кутового, трансформера. Клієнт може, за своїм бажанням, підібрати будь-який варіант нової оббивки. У нашому каталозі представлено понад 2500 зразків оббивних тканин та шкіри, так що з вибором складнощів не буде. Жаккард, флок, велюр, гобеленова тканина або елітна шкіра – вибирайте, що вам більше до вподоби.

Ми обов’язково укладаємо договір із замовником, в якому зазначаються всі послуги, що надаються нашим сервісом, терміни виконання проекту. Також у договорі прописуються гарантійні зобов’язання нашої компанії. Це ключова особливість професійної роботи, що дозволяє клієнту бути спокійним за кінцевий результат.

Розрахувати вартість

Приклади перетяжки диванів

Вартість перетяжки дивана в нашій майстерні

Тип диванаВартість
Диван з дерев’яними підлокітникамивід 1500 грн
Диван з м’якими підлокітникамивід 1750 грн
Кутовий диванвід 2750 грн

Якщо вам цікаво, скільки коштує перетяжка дивана, просто залиште заявку або зв’яжіться з нами по телефону. Консультації надаються з будь-яких питань щодо сфери ремонту меблів.

На сайті доступні фото замовлень – до та після ремонту, що дозволяють на власні очі оцінити масштаб виконаної роботи.

Також ви можете прорахувати приблизну вартість проекту за допомогою калькулятора послуг – оббивки, заміни основних елементів, реставрації.

Етапи перетяжки дивана

Вдома або на виробництві майстер переходить до перетяжки – за ескізом створюється новий крій із вибраного оббивного матеріалу, підбираються декоративні елементи. Якщо клієнт побажав змінити дизайн, зовнішній вигляд м’яких меблів, щоб вони підходили до інтер’єру, виконуються певні маніпуляції.

Наші майстри можуть не просто замінити старий поролон, але вдосконалити наповнювач – виготовити нові пружинні блоки, встановити сучасні матеріали, такі як синтепон, холлофайбер. Для підвищення терміну експлуатації виробу прокладається захисний шар, що оберігає наповнювач від пошкоджень.

Також наші майстри змінюють дизайн м’яких меблів за бажанням замовників. Це може бути створення нового каркасу, нових форм для підголівників чи підлокітника, висувних ящиків для меблів. Після виготовлення всіх деталей, шиття нового чохла всі деталі встановлюються на свої місця, і перетяжка дивана в Києві вважається завершеною. Залишається тільки транспортувати оновлені меблі замовнику.

Матеріали, які ми використовуємо для перетяжки

Перетяжка дивана в Києві може виконуватися вдома, якщо меблі не потребують додаткової реставрації та заміни основних елементів, а лише заміни старого наповнення та оббивки. Коли відновлення потребують основні елементи каркаса, механізм розкриття, меблі транспортуються на виробництво. Вартість транспортування визначається окремо в кожному випадку.

Оббивний матеріалЦіна
Тканинавід 300 грн/п.м.
Шкіравід 35 у.о./кв.м.
Замінник шкіри (шкірозамінник)від 275 грн/п.м.
Технологічна тканинавід 15 грн/п.м.
Синтепонвід 20 грн/п.м.
Поролонвід 50 грн/п.м. (залежить від товщини)

Технологічний процес перетяжки диванів досить складний та багатоетапний. Спочатку знімається стара оббивка, обов’язково відзначаються місця всіх декоративних елементів (кантів, швів, гудзиків), місця утяжок. Всі ці тонкощі будуть потрібні для подальшої якісної роботи. Після зняття крою уважно оглядається предмет м’яких меблів, наскільки сильно пошкоджено поролон, внутрішні елементи, пружини. Про всі дефекти сповіщається клієнт, всі необхідні послуги вносяться в договір, а м’які меблі вирушають на відновлення.

Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
  • Голосіївський район;
  • Дарницький район;
  • Деснянський район;
  • Дніпровський район;
  • Оболонський район;
  • Печерський район;
  • Подільський район;
  • Святошинський район;
  • Солом'янський район;
  • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти