Перетяжка крісел

Згадайте, як часто ви думаєте про те, що настав час викинути старі крісла, з порваною шкіряною оббивкою, але вам шкода з ними розлучатися. Причини цього можуть бути різні – це ваші улюблені меблі, ексклюзивний дизайн, міцність каркасу. Так само різними можуть бути причини виходу з ладу міцної оббивки – витівки домашніх тварин, ігри дітей або просто природний процес. Найміцніші шкіряні крісла з часом стають непридатними.

Щоб повернути колишню красу старих меблів, замовте недорого послугу перетяжка крісла, яку надає сервіс «Майстер Меблі». У нас ви можете замовити перетяжку крісел у Києві будь-якого типу:

 • перукарні;
 • стоматологічного;
 • гінекологічного;
 • комп’ютерного.
Так, не варто дивуватися, не тільки домашні або офісні крісла потребують реставрації. Професійні крісла, що витримують сильні навантаження в кабінетах лікарів, також згодом зношуються. Замотані скотчем підлокітники та підніжки не найкраще позначаються на авторитеті фахівця. Тому варто замовити перетяжку оббивки крісла, якщо каркас ще досить міцний.

Розрахувати вартість

Приклади перетяжки крісел в Києві від компанії Майстер меблів

Можна вдатися до перетяжки крісла своїми руками, але ви не можете знати, що після витраченого часу ви зберете крісло, а новий чохол сяде на нього ідеально. Часто трапляється, що матеріали витрачені даремно, і бажання виконати дешево обертається ще більшою тратою грошей.

Вартість перетяжки крісла в нашій майстерні

Тип кріслаВартість
Крісло з дерев’яними підлокітникамивід 950 грн
Крісло з м’якими підлокітникамивід 1550 грн
Стоматологічне крісловід 1200 грн
Перукарське крісловід 800 грн
Гінекологічне крісловід 1150 грн
Комп’ютерне крісловід 700 грн
Консультація

Ціна перетяжки крісла повністю залежить від складності, специфіки та масштабності робіт. Просто замінити оббивку набагато дешевше, ніж змінювати каркас, пружинні блоки, створювати нові форми для крісла.

Усі послуги, що надаються нашою компанією, фіксуються у договорі, який підписується із замовником. Також прописуються гарантійні зобов’язання попри всі виконані роботи.

Ознайомитись з фото та відео робіт наших майстрів, до та після реставрації меблів, ви можете на нашому сайті.

Перетяжка офісного крісла

Затребуваною залишається і перетяжка офісного крісла, особливо, якщо це трон керівника. Якщо ви прив’язалися до цього елемента інтер’єру, перетяжка офісного крісла допоможе не тільки повернути його до життя, але й змінити дизайн. Наші майстри можуть трохи видозмінити форму спинки, поміняти каркас, якщо ви хочете зробити крісло м’якшим або жорсткішим. Також ви самі вибираєте тип наповнювача – це може бути як доступний поролон, так і синтепон або холофайбер.

Заміна оббивки крісла

Щоб новий оббивний чохол сів на крісло, як влитий, наші спеціалісти дотримуються всіх суворостей технологічного процесу. Щоб досягти цього, роботи проводяться в нашому цеху, що дозволяє виконати перетяжку оперативно та ефективно. За власними бажаннями замовника роботи можуть проводитися вдома.

Клієнт самостійно вибирає варіант оббивного матеріалу – колір та фактуру шкіри, шкірозамінника. Після того, як були виявлені всі дефекти меблів (крім порваної оббивки, наповнювач, що збився, зламаний каркас, пружинні блоки), майстер створює ескіз для нового чохла. Чарівно враховуються всі декоративні елементи, які були на старому чохлі: канти, гудзики, рядки та шви, утяжки. Готові елементи нового каркасу, оббивку транспортують замовнику, де приймає проект.

Вартість матеріалів для перетягування крісел

МатеріалРозмірЦіна грн.
Рогожкам.п. 1.4 мвід 250
Шенілм.п. 1.4 мвід 600
Велюрм.п. 1.4 мвід 350
Шкірзамінник (екошкіра)м.п. 1.4 мвід 200
Жаккардм.п. 1.4 мвід 100
Флокм.п. 1.4 мвід 350
Флок на флоцім.п. 1.4 мвід 200
Натуральна шкірам2від 1200
Поролон (розмір листа 1200*2000 мм, товщина 10 – 100 мм)аркушвід 150
Синтепонм2від 25
Виїзд замірника із зразками оббивки та завмервиїздбезкоштовний виїзд Києвом
Ремінь еластичнийм/пвід 50
Ламелівід 14 за шт.
Блоки пружиннівід 600
Войлквід 110
Ватинвід 35
Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти