Професійна перетяжка офісних крісел у Києві

Однією з найбільш популярних послуг компанії «Майстер Меблі» є перетяжка офісного крісла. Відновлюємо домашні та робочі меблі, повертаючи її колишній вигляд та основні функції: пружність, ергономічність, гігієнічність, зручність експлуатації.

Через інтенсивну експлуатацію офісних меблів, її оновлення необхідно проводити досить часто, що для багатьох фірм стає серйозною статтею бюджету. Саме тому керівники організацій часто віддають перевагу заміні оббивки офісного крісла та його незначній реставрації придбанню нового дорогого меблювання. Ціна перетяжки комп’ютерного крісла набагато нижче за покупку нових виробів, особливо якщо йдеться про велику кількість стільців.

Наші роботи з перетяжки офісних крісел

Як ми виконуємо перетяжку офісних стільців

Перетягнути офісне крісло наші майстри можуть 2 способами:

 1. На об’єкті (вдома) у клієнта (Київ та область)
 2. У нашому реставраційному цеху

Варіант здійснення робіт визначається залежно від складності реставрації та індивідуальних побажань замовника. Наприклад, недорого обтягнути комп’ютерне крісло з наявністю невеликих дефектів без проблем можна в домашніх умовах. Якщо ж має бути складний процес із заміни оббивки з натуральної шкіри, заміни наповнювача та поліпшення ергономіки на директорському стільці, то швидше за все знадобиться доставка в цех для виконання робіт у строгому дотриманні технологічного процесу.

Якщо крім заміни зовнішніх чохлів потрібен ремонт окремих частин (пайка пластику, ремонт / заміна газліфта, встановлення нових роликів і т.д.), ми виконаємо комплексну реставрацію меблів з повним усуненням всіх поломок. Ми реставруємо навіть рідкісні раритетні екземпляри із збереженням їхніх унікальних дизайнерських рис.

Нові меблі VS перетяжка офісного крісла?

Якщо конструкція меблів не пошкоджена, а кріплення не порушено, якісне перетягування офісних меблів продовжить термін служби виробів ще на 5 – 10 років, залежно від вибраного матеріалу для заміни оббивки. З основних переваг перетяжки перед покупкою нових крісел варто виділити:

 1. Економію

Реставрація в більшості випадків вигідніша за купівлю нової продукції.

 1. Розширені можливості для реалізації дизайнерських ідей

Асортименти оббивних тканин настільки великий, що можна сміливо експериментувати: наприклад, замінити текстильну оббивку одного кольору на чохол з натуральної шкіри або екошкіри зовсім іншого відтінку.

 1. Можливість зміни ергономіки виробу

Реставрація дозволяє замінити дуже тверді підлокітники або незручне сидіння на нове, усунувши недоліки.

 1. Збереження якості

Старі меблі часто якісніше сучасних моделей, особливо якщо купуються нові вироби з бюджетного сегмента. Нерідко трапляється, що відновлені крісла служать довше, ніж придбані.

Етапи перетяжки офісного крісла

Процес заміни оббивки на комп’ютерних та офісних кріслах складається з кількох основних етапів:

 • розбирання виробів;
 • зняття старої оббивки з конструкції;
 • видалення внутрішньої частини (старого наповнювача);
 • розкриття нового чохла;
 • встановлення нового або відремонтованого наповнювача (закріплення м’якої частини на каркасі конструкції);
 • обтяжки підготовлених елементів крісла (підлокітники, спинка, сидіння) новим матеріалом.

Роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Якщо ремонт виконується вдома або в офісі клієнта, роботи проводяться строго в обумовлений час.

Залишіть онлайн заявку на перетяжку ваших офісних крісел, наш менеджер передзвонить, щоб уточнити всі нюанси угоди та обговорить з вами зручний час приїзду оцінювача.

Відповіді на питання, що часто ставляться

❤️ Наскільки вигідно робити перетяжку офісних меблів?

Ремонт стільців та крісел у 90% випадків обходиться до 40-50% дешевше за придбання нових меблів.

✅ Скільки коштує замінити оббивку комп’ютерного крісла?

Ціна послуги залежить від обсягів та складності майбутніх робіт. На вартість також впливає те, хто використовуватиме виріб. Так, наприклад, перетяжка крісла керівника коштуватиме дорожче, ніж заміна оббивки простого офісного стільця. У першому випадку нові чохли, як правило, шиються з натуральної шкіри або високоякісного шкірозамінника, тоді як крісла працівників можна перетягнути недорогою тканиною.

🔥 Чим відрізняється перетяжка від комплексної реставрації?

У нашій компанії можна замовити як стандартну перетяжку (заміна оббивки та за потреби – наповнювача), так і комплексну реставрацію (ремонт каркасу, заміну фурнітури, монтаж нового наповнювача та оббивки, внесення конструктивних змін).

🎁 Яку оббивку та наповнювач вибрати?

Основна вимога до оббивного матеріалу – зносостійкість. Оббивка має бути невибагливою у догляді, стійкою до стирання, міцною. Так, з текстилю, що має описані властивості, можна виділити сітку, акрил, поліестер. Якщо говорити про натуральну шкіру, то цей матеріал має всі перераховані характеристики, плюс виглядає стильно і дорого, однак і коштує теж не дешево. Екошкіра за вартістю дешевша за натуральну, але вона не менш практична і презентабельна і саме цей матеріал найчастіше у нас замовляють для перетяжки офісних крісел.

Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти