Ремонт диванів у Києві

Кожен з нас може чесно зізнатися, що викидати старі м’які меблі шкода, але й користуватися нею з кожним днем ​​стає незручно. Якщо ви хочете заощадити та не купувати нові предмети інтер’єру, краще скористатися послугою ремонту дивана вдома у Києві. Якщо ви маєте навички реставрації диванів, ви можете провести цю процедуру своїми руками. Але в інших випадках, коли немає ні часу, ні відповідних інструментів, краще довірити ремонт дивану у Києві фахівцям.

Консультація

Приклади диванів, які ми відремонтували

Найпростіший ремонт диванів, який пропонує сервіс «Майстер Меблі» – заміна старої, порваної чи засаленої оббивки, укладання нових тканин чи шкіри. Найчастіше цей технологічний процес доповнюється заміною зламаного каркасу, застарілого наповнювача з дефектами – поролону, замість якого укладається новий, щільний поролон, латекс, холофайбер, встановлення нових пружинних блоків. Підібрати новий матеріал оббивки дуже просто – у нашому каталозі представлено понад 2500 оббивних зразків, тканин та шкіри. Ви можете вибрати флок, гобелен, велюр, жаккард, будь-які відтінки та малюнки.

Виготовлення нового чохла найчастіше виробництва на нашому виробництві. Там є всі умови для шиття нової оббивки з урахуванням усіх декоративних елементів старого дивана: кантів, швів, утяжок. За бажанням клієнта, майстри можуть змінити дизайн меблів, форми підлокітників, щоб вони краще поєднувалися з інтер’єром.

На нашому сайті представлені фото виконаних робіт – до та після. Вони дозволяють на власні очі побачити, наскільки разюче змінюється зовнішній вигляд м’яких меблів після ремонту дивана вдома в Києві. Послуги з ремонту виконуються на диванах будь-якого типу, у тому числі і найбільш складних у плані виробництва чохла, кутових.

Ремонт механізмів розкладання будь-якого типу дивана

Часто диван зберіг ідеальну чистоту оббивки, привабливість дизайну, але в ньому зламано розкладний механізм. Це також не проблема, оскільки наші фахівці ремонтують механізми диванів будь-якого типу: викочування, дельфін, клік кляк, книжка, акордеон. Для цієї роботи потрібен час, використання спеціального інструменту, повне розбирання меблів. Тому ремонт розкладного механізму дивана виконується тільки в цеху.

Завдяки подібній універсальності наша компанія допомагає клієнтам повернути до життя улюблений диван, без витрачання зайвих грошей. Ремонт м’яких меблів, навіть із заміною механізму трансформації, обійдеться дешевше, ніж купівля нового дивана.

Вартість ремонту дивана в Києві

Щоб дізнатися, скільки коштує ремонт дивана вдома, а також отримати консультації з будь-яких питань реставрації, звертайтесь за контактними телефонами або залишайте заявку. Ціна робіт залежить від їх складності та масштабу. Недорого буде провести заміну оббивки з частковою заміною елементів каркасу. Вищою буде ціна на повну заміну механізму трансформації.

З кожним клієнтом ми укладаємо договір, в якому зазначаються всі послуги, терміни, в які ми зобов’язуємось виконати роботи. Також прописуються гарантійні зобов’язання компанії перед замовником.

Тип ремонтуВартість
Зміцнення каркасувід 700 грн
Усунення несправностей у механізмі трансформаціївід 500 грн
Зміна форми дмванувід 1200 грн
Усунення дрібних недоліків (скрип, плямивід 200 грн
Заміна наповнювачавід 1200 грн
Консультація

Ціни на матеріали для ремонту дивану

МатеріалРозмірЦіна грн.
Рогожкам.п. 1.4 мвід 250
Шенілм.п. 1.4 мвід 600
Велюрм.п. 1.4 мвід 350
Шкірзамінник (екошкіра)м.п. 1.4 мвід 200
Жаккардм.п. 1.4 мвід 100
Флокм.п. 1.4 мвід 350
Флок на флоцім.п. 1.4 мвід 200
Натуральна шкірам2від 1200
Поролон (розмір листа 1200*2000 мм, товщина 10 – 100 мм)аркушвід 150
Синтепонм2від 25
Виїзд замірника із зразками оббивки та завмервиїздбезкоштовний виїзд Києвом
Ремінь еластичнийм/пвід 50
Ламелівід 14 за шт.
Блоки пружиннівід 600
Войлквід 110
Ватинвід 35
Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
  • Голосіївський район;
  • Дарницький район;
  • Деснянський район;
  • Дніпровський район;
  • Оболонський район;
  • Печерський район;
  • Подільський район;
  • Святошинський район;
  • Солом'янський район;
  • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти