Ремонт офісних крісел

Офісні крісла використовуються повсюдно, і не тільки в офісах, а й у будинках та квартирах. Зручна конструкція ортопедичної спинки, амортизатори, ролики дозволяють з комфортом працювати або проводити дозвілля за комп’ютером. Але власника такого виробу може засмутити його раптова поломка. Оскільки деталі з часом зношуються, з ладу виходять газліфт, механізм хитання, ламаються ролики. До поломок можуть призвести неправильна експлуатація (стрибки, надлишкові навантаження), відсутність догляду – всі механізми, що рухаються, потрібно змащувати машинним маслом.

Але не поспішайте викидати виріб на звалище, адже ремонт офісних крісел у Києві коштуватиме дешевше. Особливо якщо це елітне крісло керівника, з натуральною шкіряною оббивкою. Навіть якщо заміни потребують кілька механізмів, все одно ремонт офісних крісел виявиться вигіднішим. Іноді потрібна заміна не тільки газліфта, гідравлічного механізму, а й старої оббивки та наповнювача. Такі процедури також входять до комплексу послуг ремонт крісел у Києві. Співробітники компанії «Майстер Меблі» створюють новий ескіз для чохла, замовник сам вибирає матеріал – колір та фактуру шкіри чи шкірозамінника.

У процесі виробництва обов’язково враховуються всі старі декоративні елементи та їх розташування – канти, гудзики, утяжки, щоб новий чохол ідеально підійшов для виробу. Ремонт крісел у Києві проводиться як удома, так і в нашому цеху. Останній варіант використовується для складних випадків, коли заміні підлягає кілька механізмів, потрібно пошиття нового оббивного чохла.

Ознайомитись з фото та відео наших робіт, до та після ремонту, ви можете на нашому сайті. Також тут представлені відгуки наших клієнтів.

Консультація

Приклади наших робіт з ремонту офісних крісел та стільців

Ремонт офісного крісла

Багато клієнтів, намагаючись знизити вартість ремонту, намагаються провести його своїми руками. Іноді це вдається, але здебільшого заміни механізмів, перетяжки оббивки, потрібні навички, спеціальні інструменти, тому результат далекий від ідеалу. Якщо ви не хочете витратити гроші на матеріали, свій час марно, краще довірити ремонт офісних крісел у Києві професіоналам.

Ми проводимо будь-які види ремонту офісних крісел – заміну старої, порваної оббивки, наповнювача, встановлення пружинних блоків, заміну зношених механізмів, роликів або хрестовини.

З кожним клієнтом обов’язково укладається договір, у якому фіксується ціна, всі послуги, терміни виконання, а також прописуються гарантійні зобов’язання на виконані роботи.

Інші види крісел, які ми ремонтуємо

У нас можна замовити ремонт не тільки офісного, а й інших, наприклад:

Ці вироби відрізняються складною конструкцією, наявністю механізмів, що регулюють кут нахилу, тому коштують вони на порядок дорожче, ніж офісні. Якщо на професійному кріслі просто протерлася оббивка, ми оперативно замінимо її, використовуючи тільки якісний, безпечний для пацієнтів шкірозамінник.

З будь-яких питань ремонту крісел – пишіть, телефонуйте за контактними телефонами.

Тип кріслаВартість
Крісло з дерев’яними підлокітникамивід 950 грн
Крісло з м’якими підлокітникамивід 1550 грн
Стоматологічне крісловід 1200 грн
Перукарське крісловід 800 грн
Гінекологічне крісловід 1150 грн
Комп’ютерне крісловід 700 грн
Консультація

Ціни на матеріали для ремонту крісел

МатеріалРозмірЦіна грн.
Рогожкам.п. 1.4 мвід 250
Шенілм.п. 1.4 мвід 600
Велюрм.п. 1.4 мвід 350
Шкірзамінник (екошкіра)м.п. 1.4 мвід 200
Жаккардм.п. 1.4 мвід 100
Флокм.п. 1.4 мвід 350
Флок на флоцім.п. 1.4 мвід 200
Натуральна шкірам2від 1200
Поролон (розмір листа 1200*2000 мм, товщина 10 – 100 мм)аркушвід 150
Синтепонм2від 25
Виїзд замірника із зразками оббивки та завмервиїздбезкоштовний виїзд Києвом
Ремінь еластичнийм/пвід 50
Ламелівід 14 за шт.
Блоки пружиннівід 600
Войлквід 110
Ватинвід 35
Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
  • Голосіївський район;
  • Дарницький район;
  • Деснянський район;
  • Дніпровський район;
  • Оболонський район;
  • Печерський район;
  • Подільський район;
  • Святошинський район;
  • Солом'янський район;
  • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти