Ремонт матраців

Хороший сон – запорука міцного здоров’я і тут важливо вибрати не просто зручне ліжко, але головний елемент – якісний матрац. Ціна на хороший ортопедичний матрац може досягати пограничних сум, але не варто поспішати і викидати старого вірного «друга», часто врятувати ситуацію дозволяє ремонт матраців.

Ремонт матраців Київ у нашій майстерні – це одна з найбільш затребуваних послуг, тому маємо великий досвід у цій галузі: ремонт пружинних, ортопедичних, протипролежневих матраців будь-якої складності. Єдиним винятком із загальної маси є матраци без пружин, оскільки їх реставрація чи ремонт є низькоефективними – у разі деформації чи пошкоджень простіше та дешевше придбати нову річ. У всіх інших випадках сміливо дзвоніть у майстерню, наш майстер найближчим часом безкоштовно відвідає вас для оцінки обсягу робіт.

Консультація

Майстерня Майстер меблі надає такі види послуг:

 • Перетяжка матраца;
 • Виготовлення водонепроникних чохлів (у тому числі для дитячих матраців;
 • Відновлення пружин у потрібне положення або їх заміна;
 • Вирівнювання висоти матраци по всій поверхні;
 • Чистка або заміна пом’якшувального настилу/наповнювача;

Результати ремонту (перетяжки) матраців у Києві

Види матраців

Для того, щоб зрозуміти які саме відновлювальні заходи з ремонту матраца слід зробити, потрібно знати, чи є він одностороннім або двостороннім. Односторонній матрац можна використовувати тільки з одного боку відповідно, оскільки пружини прикріплені до каркаса монолітно і пом’якшувальний настил є тільки з одного боку. При пошкодженні настилу буде потрібна його повна заміна, точкова робота не дасть очікуваного результату – у нас є широкий спектр сучасних наповнювачів, підібрати який допоможе наш спеціаліст. Що стосується пружин, то тут можлива заміна конкретних пошкоджених елементів, а решта пружини майстер залишить на колишніх місцях без змін і лише надасть їм потрібного положення за потреби.

Що стосується двосторонніх матраців, то тут послідовність дій аналогічна, а єдиною відмінністю є те, що пом’якшуючий прошарок розташований відразу з двох сторін.

Оббивка матраца та заміна наповнювача

Багато клієнтів готові викинути матрац тільки через те, що пролили на нього каву і він втратив естетичний вигляд, ми не рекомендуємо робити таких поспішних дій – проблему вирішить елементарна перетяжка матраца свіжим матеріалом. Крім того, заміна верхнього шару потрібна з роками експлуатації матраца, так як на ребрах жорсткості або в зоні випирання пружин вона може стоншуватися, внаслідок чого з’являються дірки. Наша майстерня має широкий вибір матеріалів для перетяжки,

«жителів» ліжка та покращити візуальні характеристики матраца. зможемо підібрати те, що вам сподобається.

Ремонт матраца та зміна наповнювача навіть при задовільному експлуатаційному стані матраца раціональна з тієї точки зору, що через кілька років у матраці неминуче заводяться пилові кліщі, які можуть спричинити алергічні реакції на шкірі.

Реставруємо матраци у вас вдома

Враховуючи великі габарити матраци, набагато вигідніше робити реставраційні роботи вдома, щоб заощадити гроші на транспортуванні. Майстер у зручний для вас час приїде та здійснить реставрацію та оновлення матраца, інструментарій та матеріали у нього завжди в наявності, висока якість роботи забезпечена!

Для виклику майстра, консультації, уточнення інформації про вартість послуг, ви можете зв’язатися з нами по телефону.

Ремонт матраців у майстерні це якісно та недорого.

Вартість ремонту матраців у нашій майстерні

Вигляд робітВартість
Ремонт односпального матрацавід 400 грн
Ремонт двоспального матрацавід 700 грн
Ремонт палітурного матрацавід 900 грн
Консультація
Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти