Реставрація стільців

Серед усіх видів меблів, що найчастіше використовуються і зношуються є стільці, якщо вони з масиву і в цілому ще досить міцні, то реставрація стільців буде раціональним рішенням. Будь-які меблі з дерева з часом потребують косметичного ремонту, зміцнення з’єднань, відновлення міцності та геометрії та наша майстерня із задоволенням вам у цьому допоможе! Подаруйте вашим стільцям друге життя.

Наші майстри приїдуть до вас додому та оперативно оцінять стан меблів, первинний виїзд майстра – безкоштовний.

Викликати майстра

Комплексний процес реставрації стільців включає:

 1. Ліквідацію старої тканини на сидінні та спинці (якщо є);
 2. Від’єднання спинки від сидіння, зачищення дерев’яних елементів за допомогою наждакового паперу;
 3. Просочення дерева спеціальним складом (морилкою), з метою продовження терміну служби;
 4. Нанесення вибраного кольору та покриття елементів лаком;
 5. Очищення внутрішнього наповнювача сидіння та спинки, у разі його непридатності заміна наповнювача на свіжий;
 6. З’єднання всіх частин випорожнень і після повного висихання лакофарбового покриття обтяжка оббивним матеріалом.

Якщо ваш стілець є рідкісним антикварним екземпляром, то може знадобитися саме такий системний підхід. Наші майстри мають необхідний досвід та кваліфікацію для роботи з цінними предметами інтер’єрів, у штаті майстерні є професійні різьбярі по дереву та художники, які можуть відновити оригінальні візерунки, а також розпис.

Але, звичайно ж, повний цикл реставрації стільців абсолютно не обов’язковий, і ви можете вибрати тільки ті ремонтні послуги, які вважаєте найпотрібнішими у вашому випадку.

Найбільш популярною позицією є оббивка стільців новим матеріалом, тут ми можемо запропонувати широкий спектр матеріалів та тканин – будь-який колір, щільність та текстура. Наші експерти допоможуть підібрати відповідне інтер’єрне рішення та оновлені стільці відмінно впишуться в квартиру.

Ми з легкістю усунемо всі потертості, сколи та тріщини, які можуть з’являтися на ніжках та спинці внаслідок інтенсивної експлуатації, зміцнимо місця з’єднання, щоб стілець повернув колишню міцність та стійкість. Співробітники майстерні оснащені необхідними інструментами для виконання робіт із реставрації стільців, за якість відповідаємо репутацією.

Працюємо вдома та в майстерні

Прості маніпуляції з оббивки або зміцнення стільців наші майстри можуть виконати вдома, час виконання роботи буде нетривалим – майстер не завдасть зайвих незручностей. А якщо ви хочете оновити лакофарбове покриття або просочити дерево складом, що продовжує термін життя матеріалу, то найкраще привезти стілець у нашу майстерню (навряд чи вас порадує стійкий запах лаку будинку, протягом 1-2 днів поки стілець не просохне повністю) – у нас передбачено спеціально обладнані приміщення, де просушування покриттів відбувається у прискореному режимі.

Ремонт офісних стільців

Крім ремонту дерев’яних стільців ми можемо оновити і ваш офісний стілець: замінити оббивку та наповнювач, пластикові елементи (підлокітники, коліщата, зламану хрестовину), підтягнемо всі ослаблені місця з’єднань. Це точно обійдеться в рази дешевше, ніж купівля нового офісного крісла!

З усіх питань, що цікавлять, для консультації, виклику майстра або отримання будь-якої інформації ви можете зателефонувати, наш спеціаліст оперативно відповість і допоможе.

Реставрація стільців – це простий крок, який дозволить значно заощадити на придбанні нових меблів, і ваше завдання полягає лише в тому, щоб зв’язатися зі справжніми професіоналами своєї справи – решта проблем майстерня візьме на себе!

Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти