Ремонт ліжка

Ліжко, як і будь-які інші меблі з часом має схильність до різного виду дрібним поломкам: з’являються скрипи, ніжки перестають бути стійкими, корпус затирається, з’являються подряпини і сколи – одним словом тут залишається купити нові меблі, або звернутися до професіоналів для ремонту ліжка.

Вибрати надійну майстерню, де працюють висококваліфіковані працівники не просто, реставраційні роботи мають безліч нюансів та вимагають певної делікатності, індивідуального підходу. Наша майстерня має великий досвід ремонту меблів і команду відмінних майстрів, які швидко і якісно повернуть вашому ліжку свіжий вигляд.

Консультація

Виконуємо такі роботи як:

 • Ремонт підйомних ліжок – зміцнимо всі гайки та фіксуючий механізм на царзі та рамі, ліквідуємо скрип, виконаємо регулювання підйомного механізму, у разі непридатності замінимо підйомний механізм (газ-ліфт), оновимо поламані ламелі;
 • Ремонт двоспального ліжка – відремонтуємо каркас (монтаж цільного бруса та лат), зміцнимо конструкцію, встановимо металеві куточки всередині корпусу для міцності, замінимо ламелі або фанерну основу для матраца;
 • Ремонт дерев’яного ліжка – усуваємо зовнішні дефекти на деревині, знімемо старе покриття та нанесемо свіжу фарбу/лак, відновимо оригінальні елементи декору або різьблення, зміцнимо основу ліжка, замінимо рейки та брус у основі.

Приклади наших робіт

Поломками, що найчастіше зустрічаються, є зіпсовані ламелі, пошкоджені висувні ящики для білизни і естетичні дефекти. Усунення такого роду проблем наші майстри можуть виконати прямо у вас вдома: у нас завжди є фурнітура і комплектуючі високої якості.

Ремонт ліжка вдома

Робота «за місцем» дозволяє значно заощадити на доставці ліжка до майстерні, і ви маєте можливість спостерігати за процесом реставрації.

Крім зміцнення каркасної частини ліжка ми також можемо виконати ремонт узголів’я ліжка (перетяжку тканиною, синтетичним матеріалом) або основи корпусу (надаємо широкий вибір зразків матеріалів для оббивки) Ці роботи найнадійніше виконувати на спеціальному устаткуванні вже безпосередньо в нашій майстерні.

Виконуємо ремонт не тільки класичних ліжок, але також крісло ліжка, ремонт вбудованих ліжок. Нашими майстрами без проблем замінять або відновлять будь-які підйомні, розкладні механізми (євро-книжка, дельфін, акордеон).

Якщо ви хочете повністю оновити лакофарбове покриття ваших меблів і усунути вм’ятини, подряпини – рекомендуємо привезти ліжко в нашу майстерню, система вентиляції сприяє швидкому висиханню та неприємний запах свіжої фарби вже не завдасть вам незручностей.

Для отримання додаткової інформації, ознайомлення з вартістю та умовами надання послуг, ви можете зв’язатися з нами по телефону. Первинний консультативний виклик майстра абсолютно безкоштовний.

Ремонт ліжка в нашій майстерні це просто!

 1. Викликати майстра для огляду;
 2. Вибрати фурнітуру, що сподобалася, або матеріал для перетяжки;
 3. Призначити день ремонту (майстер виконає реставрацію у вас вдома*, або забере меблі до майстерні);
 4. Отримати оновлені меблі, які прослужать ще довгі роки.

Оплату ви робите тільки після того, як будете повністю задоволені результатом, ми цінуємо та дорожимо нашими клієнтами!

*Звертаємо вашу увагу, що перелік можливих робіт до виконання вдома слід уточнювати у фахівця.

Ремонту ліжка в Києві це вигідно і просто, подаруйте вашому ліжку друге життя!

Вартість ремонту ліжка в нашій майстерні

Вигляд робітВартість
Заміна матрацавід 200 грн
Заміна ніжоквід 50 грн
Заміна ламелейвід 120 грн
Зміцнення каркасувід 150 грн
Ремонт узголів’я ліжкавід 350 грн
Консультація
Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти