Корупні меблі на замовлення

Меблі на замовлення поступово стає популярнішими за гарнітури, які продаються вже готовими до встановлення. Меблі на замовлення в Києві мають масу переваг, серед яких очевидною вважається істотна економія фінансів. Оскільки замовник сам вибирає матеріали, з яких будуть вироблятися елементи меблів, він може віддати перевагу бюджетним, доступним варіантам.

Також індивідуальне замовлення меблів дозволяє досягти таких ефектів:

 • Облаштувати кімнату в повній відповідності до особистих уподобань, підібрати дизайн, колір і фактуру матеріалів, що гармонують з обстановкою;
 • Можливість повністю інтегрувати меблі в обстановку кімнати, наприклад, створити перегородку, розділивши простір на дві окремі кімнати;
 • Розробка індивідуального дизайну та ергономіки, що відповідають плануванню приміщення.

Корпусні меблі на замовлення виготовляються, найчастіше, з ДСП та МДФ. З цих матеріалів створюється каркас, фасади. У дорожчих гарнітурах застосовується цільна деревина. Плити ДСП або МДФ, які використовуються для каркасу, облицьовують натуральним або штучним шпоном, кромки обов’язково закочують щільною стрічкою, що захищає від вологи та пошкоджень.

Меблі за індивідуальними розмірами на замовлення

Виробництво меблів за індивідуальними розмірами користується попитом у власників квартир з нестандартним плануванням, маленьких кухонь. Найчастіше знайти відповідний гарнітур для невеликого простору неможливо, а якщо ж вам вдасться це зробити, виявиться, що він виглядає безглуздо саме на вашій кухні. Так само і з вітальнями, передпокою, де найкраще встановити корпусні меблі, створені за індивідуальними розмірами.

Спочатку фахівці знімають всі розміри, дизайнер обговорює деталі майбутнього замовлення. Якому стилю ви віддаєте перевагу, якою ви бачите ваші майбутні меблі. Якщо це шафа купе, підбираються матеріали для фасадів. Це можуть бути класичні дзеркальні двері, або комбінація з ДСП, пофарбованим склом. До речі, меблі на замовлення в Київ, у подібному виконанні виглядають дуже стильно.

Кухонні гарнітури також проектуються у повній відповідності до планування приміщення та побажань клієнта. Багатий вибір варіантів оформлення фасадів корпусних меблів на замовлення дозволить втілити будь-які мрії про ідеальний дизайн. Ви можете вибрати пофарбовані, плівкові, ламіновані, пластикові фасади, в залежності від уявлень про дизайнерську концепцію та ваші фінансові можливості.

Виробництво меблів

Виробництво меблів у Києві виконується у власному цеху, з використанням високоякісних матеріалів. На всі виконані роботи надаються гарантії, оскільки ми повністю впевнені у високій якості. Кожен етап виробничого процесу контролюється, щоб не допустити найменших відхилень від розмірів та шлюбу. Всі матеріали для корпусних меблів перевіряються, чи неліквідний МДФ або ДСП відбраковуються.

Перед запуском проекту у виробництво з клієнтом обов’язково підписується договір, у якому зазначаються всі послуги, деталі проекту, терміни виконання, вартість та окремим пунктом прописуються гарантійні зобов’язання.

Ціна послуг з виробництва корпусних меблів

Вартість розробки та виробництва корпусних меблів обійдеться вам набагато дешевше, порівняно з покупкою готового гарнітуру, який не підходить до інтер’єру. Наприклад, ціна середньої кухні коливається в межах 5000 гривень. При цьому ви отримуєте ексклюзивний дизайн та ідеальний комфорт. Обговорити всі питання виробництва та вартості ви можете в телефонному режимі, або просто залишити заявку на сайті.

Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти