Ремонт та заміна механізму дивана в Києві

Ремонт механізмів диванів – послуга компанії «Майстер Меблі», за допомогою якої можна позбавитися таких проблем, як перекоси, скрипи, відсутність можливості скласти/розкласти диван та інші проблеми. Ремонтуємо всі види виробів: “книжки”, “дельфіни”, “клік-кляки”, “акордеони”, здійснюємо ремонт диванів викочування. Використовуємо лише сертифіковані запчастини. Даємо гарантію на всі види робіт від 12 місяців.

Навіть найякісніші та найдорожчі меблі з часом виходять з ладу, особливо, якщо її використовують кожен день. Якщо у вас зламався механізм дивана, не поспішайте купувати новий виріб. Набагато вигідніше з економічної точки зору буде зробити ремонт або заміну деталі, що вийшла з ладу, повністю повернувши колишню функціональність спальному місцю.

Роботи, що виконуються в рамках послуги «Ремонт розкладного механізму дивана»

За 25 років роботи ми набули досвіду реставрації будь-якого типу та складності, але найпоширенішими проблемами, які ми успішно вирішуємо практично щодня є:

 1. Заміна коліщаток на викочувальних механізмах

Сюди зараховуються механізми шасі, вітрило, конрад, каскад, універс, кондор, дельфін. Для заміни коліщаток на кожній із перерахованих конструкцій застосовуються різні технології.

 1. Зварювання металевих частин

Для проведення зварювальних робіт деталь демонтується (від’єднується від дивана) та транспортується до реставраційного цеху.

 1. Позбавлення скрипів

Скрипи з’являються через зношування шарнірів або деформації рухомих частин. Шарнірні з’єднання змащуються спеціальним мастилом на силіконовій основі, у другому випадку виконується вирівнювання деталей та їх тонке налаштування.

 1. Встановлення нових деталей механізму дивана

Якщо зношену запчастину відремонтувати не вдається, її змінюють на нову. Якщо деталь рідкісна, наші майстри можуть самостійно виготовити дублікат за зразком. Однак такий варіант розглядається лише деякими видами механізмів на кшталт американської або французької розкладачки.

Крім цього, при необхідності ми можемо зробити заміну ламелей, сіток, лат, заклепок, пружин та інших деталей, зміцнення каркасу за допомогою зварювання.

Ціна заміни розкладного механізму дивана (Київ та область)

У прайсі на даній сторінці ви можете ознайомитись з базовими розцінками на ремонтні роботи. Остаточну вартість послуги озвучить оцінювач після візуального огляду виробу, виявлення характеру та складності поломки та здійснення розрахунку суми з урахуванням вартості запчастин та матеріалів, необхідних для реставрації.

Відповіді на питання

❤️ У яких випадках не вигідно проводити ремонт механізму дивану?

Ремонт доцільно виконувати лише за умови, що ціна запасних деталей та обсяг робіт становлять не більше 75% вартості нового механізму. В іншому випадку вигідніше встановити новий механізм трансформації, який допоможе повернути 100% працездатність та функціональність виробу.

✅ Де відбувається ремонт диванів?

Проводимо реставрацію меблів вдома та з вивозом у нашу майстерню. Все залежить від виду поломки та складності майбутніх робіт.

🔥 Скільки я чекатиму поки ви відремонтуєте мої меблі?

Один виріб ми можемо відремонтувати за 1 день, залежно від характеру несправності та наявності на складі механізму, який підходить під вашу модель дивана. Якщо деталь потрібно замовляти або виготовляти, час реставрації може тривати до 1 місяця.

🎁 Як замовити послугу?

Просто заповніть форму на цій сторінці або зателефонуйте нам самі за номерами, вказаними вгорі сайту. Консультант допоможе визначитися з видом послуги та обговорить з вами зручний день приїзду оцінювача.

Райони Києва в які виїзд майстра БЕЗКОШТОВНИЙ:
 • Голосіївський район;
 • Дарницький район;
 • Деснянський район;
 • Дніпровський район;
 • Оболонський район;
 • Печерський район;
 • Подільський район;
 • Святошинський район;
 • Солом'янський район;
 • Шевченківський район.
Запросити майстра
Замовити дзвінок
Контакти